MASZYNA DO OPALANIA NATRYSKOWEGO

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

OPALANIE NATRYSKOWE

MASZYNY DO OPALANIA NATRYSKOWEGO

KONTAKT

CENNIK

 

Posiadamy w sprzedaży profesjonalne maszyny do opalania natryskowego 

Kup ją już teraz !!!

To najnowocześniejszy i najbezpieczniejszy dla skóry zabieg opalająco-pielęgnujący, dający efekt natychmiastowej, naturalnej, pięknej opalenizny bez szkodliwych promieni UV i wysuszania skóry.

Preparat nanosi się przy pomocy specjalnego urządzenia natryskowego . Dzięki natychmiastowemu efektowi brązowienia skóry proces ten jest bardzo łatwy a efekt jednolity i naturalny. Zabarwienie skóry jest wynikiem reakcji pomiędzy aminokwasami występującym w warstwie rogowej naskórka a składnikiem substancji opalającej - DHA, który stosowany jest w dermatologii i kosmetyce od 40 lat.
Preparat nie posiada żadnych skutków ubocznych jest całkowicie bezpieczny. Składniki preparatu powodują głębokie nawilżanie i odżywianie naskórka. Jest całkowicie bezpieczny, nawet dla kobiet w ciąży i matek karmiących, nie powoduje podrażnień skóry, a jego skład spełnia wymogi nowoczesnej kosmetologii.
Zabieg polecany jest także osobom, które z różnych powodów nie mogą się opalać, posiadającym bardzo jasną, nawet albinotyczną cerę, uczulonym na słońce, ze znamionami czy przebarwieniami.

Opalenizna utrzymuje się do 2 tygodni, to zależy od  typu karnacji, stopnia przygotowania skóry do zastosowania środka opalającego oraz jej pielęgnacji po zabiegu i oczywiście samej skóry. Jeżeli zabieg powtórzy się po kilku dniach, efekt będzie dłużej się utrzymywał. Przed zabiegiem dobrze jest wykonać peeling.
Stosowanie gorących kąpieli i pływanie w basenie z chlorowaną wodą może skrócić okres trwania opalenizny.